GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffeservis 10425237
nr 1042 5237
Kaffeservis
Oscar II & Sophia, 10 delar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 juni 2016
kl 18:25:44
350 kr